Naše značky

Naše nabídka značek je velmi pestrá, zároveň ale všechny mají něco společného. A to kvalitu, solidnost, renomé a věhlas. Mnohé z nich jsou brány jako jednička v daném oboru. S produkty Free Spirit, Kryston, CC Moore, Nutrabaits, Taska, Garda, Ashima, Petzl, Enterprise Tackle, Easy Fishing, Elling, Fasten, Haibo a samozřejmě i Mikbaits tak dostáváte do rukou to nejlepší, co se dá pořídit.


Mikbaits

Mikbaits byla založena Michalem Kučerou roku 2005. Velmi rychle se stala jednou s největších firem v oblasti kaprových návnad a nástrah v Čechách. Popularitu si získala především díky kvalitě produktů, velké šíři sortimentu a vstřícnému přístupu k zákazníkům. Kromě produktů pro lov velkých kaprů nabízí i věci pro feederový lov či pro chytání sumců. Je též známá svými výraznými závodními úspěchy, ať už při domácích závodech, nebo v zahraničí. Spolupracují s ní přední čeští a slovenští kapraři. Své produkty exportuje vedle Slovenska do Polska, Maďarska, Itálie a dalších zemí. Na řízení firmy se vedle Michala Kučery podílejí i oba jeho synové.


Zobrazit více
Zobrazit nabídku
Garda

Garda je poměrně mladá značka, která si však velmi rychle získala srdce mnoha kaprařů. Byť v sobě nezapře anglické kořeny, tak díky spolupráci s rybáři mnoha zemí Evropy, včetně Čech a Slovenska, je víc zaměřena na kontinentální lov kaprů. To znamená na velká jezera, řeky, pískovny a další vody typické pro střední a západní Evropu. Její záběr je poměrně široký. Od špičkové bižuterie, zejména háčků, návazcových materiálů přes olova, závěsky a další drobnou bižuterii až po kempingové vybavení, stojany na pruty, řetízkové bobiny, carbonové vnadící tyče, saky, podložky na kapry, podběráky, pouzdra na pruty a mnoho dalších produktů. Její produkty vynikají stylem, designem a kvalitou.

Zobrazit více
Zobrazit nabídku
CC Moore

CC Moore jo rodinná britská firma bratří Moorů, která rok od roku čím dál víc dobývá nejen Anglii, ale i celou Evropu. Má velmi široký sortiment nástrah a návnad pro lov kaprů a kaprovitých ryb, sypkých a tekutých přísad, pelet, partiklu apod. Je známá svým důrazem na nutriční hodnotu přísad a prvotřídní kvalitou svých produktů. V jejich boilie, peletách a dalších výrobcích jsou ve velké míře obsaženy přírodní přísady, jako je GLM extrakt z mušlí, krill, tuňákové extrakty a další.

Zobrazit více
Zobrazit nabídku
Nutrabaits

Nutrabaits je legendární britská firma, která psala dějiny kaprařiny. Založil ji Bill Cottam roku 1986. Od té doby si připisovala nejen věhlas svých produktů, ale také rekordní úlovky kaprů a další úspěchy nejen v Anglii, ale po celé Evropě. Produkuje užší sortiment špičkových boilie, směsí, tekutých esencí a dalších přísad pro lov velkých kaprů.


Zobrazit více
Zobrazit nabídku
FreeSpirit

Free Spirit je synonymum pro nejlepší kaprové pruty. Tato britská značka používá špičkové japonské blanky a patentovanou technologii Perdurable, což je dokonalé zbrušování blanku laserem. Pruty tedy nemají žádný lak, nestárnou a prakticky je nejde poškrábat. Modely Hi-S a S se zhotovují pouze ruční výrobou. Řady S-lite, E-Class a CTX jsou primárně vyráběny sériově. I tak patří k tomu nejlepšímu, co si rybář může v cenové kategorii pořídit. Proto není divu, že velmi často získávají ocenění „Nejlepší kaprový prut“. Vedle kaprových prutů Free Spirit vyrábí nádherné a dokonalé krátké pruty od 1,8 do 3,3m,

Zobrazit více
Zobrazit nabídku
Kryston

Kryston je ve světě kaprových návazců legendou všech legend. Tato firma produkovala jedny z prvních profesionálních návazců pro cílený lov kaprů a svoje výsadní postavení si v této oblasti udržela po celou dobu. Návazce jako Merlin, Quick Silver nebo Mantis prošly rukama naprosté většině kaprařů celé Evropy. Vedle návazců dělá i prvotřídní šňůry s olověným jádrem, sumcové návazce, šokové šňůry, fluorocarbony, vlasce, zatěžující tmely a další podobné produkty. Nově má i vlastní řadu tašek, pouzder či oblečení.

Zobrazit více
Zobrazit nabídku
Ashima

Ashima je proslulá zejména svými háčky, z nichž největší legendou je Heavy Carp. Ale i další modely, jako je Anti Eject nebo Super Indespensable atd patří k vyhlášeným a velmi oblíbeným. Vedle háčků nabízí i poměrně komplexní sortiment kaprařské bižuterie, jako jsou šňůrky, obratlíky, rovnátka, o kroužky, smršťovací hadičky, dále i vlasce a další pomůcky pro lov kaprů.

Zobrazit více
Zobrazit nabídku
Taska

Taska je britská firma, která má velmi široké portfolio produktů. Patří k nim zejména kaprařská bižuterie, tungstenový program, maskovaná olova, nerezové stojany, hrazdy a další příslušenství, totéž z odlehčeného hliníku, kempingové vybavení, tašky, pouzdra a mnoho dalších produktů. Je známá svým inovativním přístupem a novými materiály, které přinášejí vyšší užitkovou hodnotu.

Zobrazit více
Zobrazit nabídku
EasyFISHING

Easy Fishing je česká firma, která jako jedna z mála na světě pro své PVA produkty používá špičkové japonské materiály. Má vlastní unikátní technologie pletení PVA punčoch. Každá z variant je pletena jiným způsobem, což jí dává jiné vlastnosti a použití. Vedle punčoch nabízí i PVA nitě a šňůrky. Balení produktů, které usnadňuje zákazníkům používání a chrání materiál před navlhnutím, je na vysoké úrovni.

Zobrazit více
Zobrazit nabídku
Elling

Elling je značka perfektně zpracovaných nafukovacích člunů a belly boatů. Nabízí ucelený sortiment lodí, od krátkých a lehkých na menší a střední vody, až po dlouhé čluny na vyšší zatížení, silnější motory či do velkých vln. Čluny vynikají svým zpracováním, kvalitními materiály, technickými detaily a také jízdními vlastnostmi. Také belly boaty patří k tomu nejlepšímu, co v této kategorii lze sehnat. Používají je špičkoví odborníci na tento druh rybolovu.

Zobrazit více
Zobrazit nabídku
Fasten

Fasten či Borika/Fasten nabízí ucelenou řadu příslušenství k nafukovacím, ale i pevným lodím. Základním stavebním prvkem je jsou rychloupínací držáky (zámky), které lze přilepit či přivrtat prakticky kamkoli na člunu. Do nich pak snadno upevníte příslušenství, jako jsou držáky na pruty, držáky na sondy echolotu, plochy pod obrazovku echolotu, držáky na kamery, fotoaparáty či mobily, různé úchytové háčky, kotevní zařízení a podobně. Produkty Fasten vynikají špičkovými materiály a naprosto precizním zpracováním.

Zobrazit více
Zobrazit nabídku
Powerkick

Power Kick je značka elektrocentrál neboli generátorů elektrické energie. Jsou přizpůsobeny pro outdoorový požití. Proto jsou velmi lehké, málo hlučné, ergonomicky tvarované a v nenápadných barvách. Generátory jsou ideálním pomocníkem při delších pobytech u vody, kdy potřebujete dobýt baterky k motoru, telefony, notebooky a další zařízení.

Zobrazit více
Zobrazit nabídku
Enterprise Tackle

Enterprise Tackle je pravděpodobně jediná firma na světě, která se specializuje výhradně na napodobeniny nástrah používaných pro lov kaprů a kaprovitých ryb. Spolupracují s ní renomovaní britští rybáři, jako je např. Frank Warwick. Její naprosto dokonalé imitace kukuřice, červů, žížal, tygřích ořechů atd patří jednoznačně k nejlepším umělým nástrahám na trhu. Nabízí též produkty naložené v dipech, nebo svítící nástrahy, které vydrží po nasvícení až 8 hodin vydávat světlo.


Zobrazit více
Zobrazit nabídku
Petzl

Petzl jsou francouzské čelové baterky, které byly původně vyvíjeny pro horolezce, jeskyňáře, armádu či záchranáře. Díky vysokým požadavkům v odvětvích, kde jde o život, mají zcela nesrovnatelnou kvalitu s naprostou většinou outdoorových čelovek. Používají též zcela revoluční technologie, jako je například reaktivní svícení (čelovka pozná a přizpůsobí kužel, jestli koukáte do dálky, nebo zblízka do dlaní). Svítí déle, více a především, procento reklamací je takřka zanedbatelné. Čelovka Petzl je tedy opravdu takřka na celý život. Tedy, pokud si za pár let nebudete chtít udělat radost novým modelem.

Zobrazit více
Zobrazit nabídku
Haibo

Haibo je výrobce špičkových elektromotorů. Kromě těch pro rybařinu dělá velmi silné elektromotory do závodních jachet a dalších velkých lodí. Díky tomu má prvotřídní technologie, které umožňují jejich motorům mít vyšší výkon, nižší hlučnost či delší životnost. Mnoho jejich motorů má též ochranu proti slané vodě, tj lze je používat i na moři. Pokročilé technologie, kvalita zpracování a použité materiály dělají z Haibo motorů špičku ve svém oboru.

Zobrazit více
Zobrazit nabídku
Spomb

Spomb je legendární výrobce krmících raket. Aerodynamický tvar této rakety umožňuje dosáhnout vzdálenosti až přes 150m. Díky tomu můžete dostat návnadu tak daleko jako nikdy před tím. Do rakety můžete dát jakékoli krmení. Po dopadu na hladinu se raketa celá otevře a okamžitě uvolní návnadu. Nezbytná pomůcka tam kde nemůžete použít vnadící loď.

Zobrazit více
Zobrazit nabídku
Fox

Není dne, aby desítky tisíc rybářů po celém světě vyrazili rybařit s některým z produktů z portfolia Fox International.

Se značkami Fox, Matrix, Salmo, Predator a Fox Rage obsáhne všechny rybolovné techniky, jako je lov kapra, plavanou, feeder, lov dravců atd. Fox International je pevně zakotven jako jeden z předních výrobců rybářského náčiní v Evropě. Společnost vznikla z Essexu ve Velké Británii, kde Cliff Fox uvedl na trh svůj vůbec první produkt Fox pro rybaření - kovové měřidlo s vyznačenými mírami určitých druhů ryb lovených v britských vodách.

Od prvopočátku byl o výrobky Fox velký zájem a to povzbuzovalo Cliffa aby vyvíjel ve své malé pronajaté dílně další produkty. Prvním produktem nesoucím jméno „Fox“ byl v roce 1967 kovový Bait Dropper. Společnost brzy přerostla svou původní pronajatou dílnu a to donutilo Clifta, aby se přestěhoval do nových prostor. Společnost pokračovala stále v růstu a byla donucena kromě kanceláří v Hainaultu otevřít také velký evropský distribuční závod v Meeru na belgicko-nizozemské hranici. Fox International nyní zaměstnává více než 100 lidí po celé Velké Británii a Evropě, včetně specializovaného prodejního týmu, týmu odborníků na marketing a specialisty na media.

V posledních letech se společnost spolu se stěhováním do novéh sídla v Brentwoodu v Essexu nadále rozrůstalá a sílí a nyní má v nabídce více než 3 000 produktů které nabízí ve více než 30 zemích, včetně USA, Japonska a Ruska. Portfólio značky Fox má řadu unikátních produktů, které pomáhají posilovat dominantní postavení v inovacích a kvalitě. Rybáři lovící kapry dobře znají ložní prádlo Flatliner, příslušenství Edges, přístřešky Supa Brolly, navijáky FX11, hlásiče Micron..

Fox International je dlouhodobě znám svými inovacemi, vysokou kvalitou svých produktů, které byly navrženy rybáři pro rybáře, a právě díky tomu bude společnost nadále dodávat produkty, které naši zákazníci od týmu Fox požadují a očekávají...

Zobrazit více
Zobrazit nabídku
RidgeMonkey

Společnost RidgeMonkey® byla založena na začátku roku 2014, skupinou podobně smýšlejících rybářů, který se snaží uvést na trh řadu přomyšlených produktů které jsou navzájem modulární. V krátké době společnost rozšířila nabídku která zahrnuje celou řadu kaprařské bižuterie, vlasců, návazcových materiálů, powerbanky, pomůcek na vaření, gizmo boxů a  mnoho dalších věcí to vše ve špičkové kvalitě což umožňuje každodennímu rybáři lovit ryby na velmi vysoké úrovni a co je nejdůležitější, za přijatelnou cenu.

Bez ohledu na to, zda RidgeMonkey® zdokonaluje již existující produkty nebo vymýšlí úplně nové prochází vše dlouhým testováním a nic není puštěno do prodeje, dokud to nebude 100% spolehlivé.

Tým RidgeMonkey® se vždy snaží poslouchat připomínkám a požadavkům od rybářů a brát je velmi vážně, když hledá další vylepšování stávajících produktů nebo při vymýšlení nových konceptů. Náš tým se vždy snaží vylepšovat produkty a služby pro Vás, zákazníky.

Produkty RidgeMonkey® jsou určeny pro všechny, od úplných nováčků až po zkušené rybáře nebo outdoorové nadšence. Cílem pro příští roky je stát v popředí v inovacích a rozvoji. Firma má v nabídce spoustu nových produktů, které najdou své místo hlavně ve vybavení rybářů lovící kapry.

Testovací a konzultační tým, který má zastoupení v mnoha státech Evropy i mimo ni má zkušenosti se všemi druhy rybolovu. Nikdy nebyl lepší čas investovat do produktů značky RidgeMonkey - výběr šampionů.

Zobrazit více
Zobrazit nabídku
Carp´R´Us

Carp'R'Us je britská společnost založená v roce 1996 velkým inovátorem a legendou na poli koncových montáží, panem Ray Dale-Smithem. Ray byl vždy velkým inovátorem, který se nebál pokusit se o nové věci a přivedl na trh mnoho produktů, které jsou nyní mezi všemi rybáři samozřejmostí, ale v jeho době byly zcela revoluční.

Zobrazit více
Zobrazit nabídku
Carp Spirit

Francouzská značka Carp Spirit přináší na evropské i světové trhy opravdu komplexní sortiment rybářských potřeb. V nabídce nechybí kompletní sortiment rybářské bižuterie, doplňků pro rybáře a samozřejmě nechybí ani perfektně zpracované stojany na pruty, bivaky a rybářská křesla a lehátka. Vše je zaměřeno především pro rybáře kapraře.

Zobrazit více
Zobrazit nabídku
Osprey

Produkty Osprey jsou velmi kvalitní a nenápadné jsou totiž fotochromní což jim umožňuje přijímat barvu okolí. Dosáhnou tak dokonalého utajení montáže.

Zobrazit nabídku
MinnKota

Minn Kota je největším a také nejstarším výrobcem elektrických přívěsných motorů na celém světě. Minn Kota mimo jiné vyvinula turbo technologii pro elektromotory a technologii ,,Cool-Power".

Technologie ,,Cool-Power"

Srovnatelné motory dosahují provozních teplot do 260 °C během několika minut po aktivaci. Horké motory nejsou schopné efektivně pracovat a ztrácí až třetinu svého proveditelného tahu, pokud jsou použity na delší cesty. Motory firmy Minn Kota dosahují díky technologii "Cool-Power" provozních teplot snížených na přibližně 100 °C.

Modely Endura C2

Poskytují spolehlivost a dobrý výkon za příznivé ceny. Podpůrný motor plně odolný vůči UV záření s naklápěcím mechanismem vyrobeným z odolného polyamidu. Bezpečnostní uvolňovací páka připevněná k podpěře umožňuje zvednout celý motor jedním pohybem. 

Modely Traxxis

Výkonné motory vybavené měřidlem stavu baterie umožňujícím snadnou kontrolu stavu nabití. Pozoruhodně jednoduchý, jednoruční mechanismus přenáší Traxxis do vody a ihned z vody. Napětí řízení lze nastavit na Vámi požadovanou úroveň. Komfortní otočná rukojeť se může naklánět (až do 45º) a prodloužit (až na 15 cm) pro maximální kontrolu, aby se přizpůsobila jakémukoliv stylu rybolovu.

Zobrazit více
Zobrazit nabídku
Matrix

Značka Matrix se specializuje na rybolovné techniky feeder a plavačka. V portfoliu této značky naleznete vše, co potřebujete pro úspěšný lov, pruty, sedačky, bižuterii i oblečení. Matrix spadá pod legendární značku Fox International kterou zná pravděpodobně každý rybář. Tato značka si získala za dobu své působnosti uznání zejména díky své kvalitě.

Zobrazit více
Zobrazit nabídku